toplisty

TopListy


Oto listy przebojów RadiaTop i Wasi wykonawcy na których możecie oddawać swoje głosy i dodawać do Poczekalni jako propozycje w formularzu na dole strony. Miłej zabawy

HIT NA HIT

Jedyna taka lista przebojów na Wyspach Brytyjskich, w której usłyszycie najnowsze utwory światowych oraz polskich gwiazd sceny muzycznej, również Gorące PRZED PREMIERY, Debiuty oraz zapowiedzi i nowinki z muzycznego Świata. W każdym notowaniu prezentujemy też nagrania jako propozycje do głównego zestawienia, które mogą stać się topowymi hitami, są to przede wszystkim artyści i piosenki zgłoszone przez Was w formularzu poniżej. Jesteście ciekawi co dzieje się na światowych listach przebojów, słuchajcie listy Hit na Hit w każdy piątek po 17.00.

 

LISTA2 1 e1620824313579

top40pl e1620904701702

top40PL

Cotygodniowe zestawienie 40 Najnowszych oraz Najbardziej Pożądanych Gorących Polskich Hitów. Muzyczne Premiery, zapowiedzi, newsy polskiej sceny muzycznej, spotkania i rozmowy na żywo z Polskimi Gwiazdami, a także niespodzianki i konkursy. top40PL – 40 piosenek w zestawieniu głównym + nagrania w poczekalni jako propozycje zgłoszone od Was.

top40PL, w naszych polskich biało-czerwonych barwach, w każdą sobotę po 14.00


Propozycje

Poniższy formularz pomoże w dodaniu Twoich wykonawców do list przebojów jako propozycje.

Podziel się