Prawie 40 tys. zł miesięcznie i picie wina do woli. Praca marzeń czeka

Prawie 40 tys. zł miesięcznie i picie wina do woli. Praca marzeń czeka

Lubisz wino? Nie jesteś zadowolony ze swojego obecnego stanowiska? A może po prostu szukasz zmiany w życiu? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco to może praca marzeń w Kalifornii czeka właśnie na ciebie. Winnica szuka pracownika, który chciałby poznać branżę winiarską od postaw. Trzeba przyznać, że oferowane warunki są naprawdę atrakcyjne.

Jakiś czas temu Murphy-Goode Winery ogłosiła nabór na roczne stanowisko dla swojego zespołu w Sonoma. Oferowane warunki zatrudnienia są niezwykle atrakcyjne. Szczęśliwiec, który dostanie pracę w winiarni, otrzyma darmowe zakwaterowanie w słonecznej Kalifornii przez 12 miesięcy. Do tego 30 skrzynek wina i pensję w wysokości 10 tys. dolarów miesięcznie, czyli około 38 tys. zł.
Work in California Murphy Goode Wine

Z jakimi obowiązkami będzie musiał zmierzyć się pracownik?

Winnica chce, by nowo zatrudniona osoba poznała branżę winiarską od podstaw i zaznajomiła się z całym procesem, który rozpoczyna się od powstania wina, a kończy na jego sprzedaży. Szczęśliwiec będzie współpracować ze wszystkimi działami, by dowiedzieć się jak najwięcej o produkcie. Jak podaje portal Fly4Free.pl, kandydat musi być gotowy zarówno na zbiór winogron, doglądanie etykietowania, jak i promowanie marki w mediach społecznościowych oraz kontakt z klientami.

O stanowisko mogą ubiegać się wszyscy, którzy skończyli 21 lat oraz posiadają uprawnienia do podjęcia pracy w Stanach Zjednoczonych.

Chętni kandydaci muszą wysłać specjalne wideo, w którym odpowiedzą na pytanie, dlaczego to właśnie oni najlepiej odnajdą się na tym stanowisku. O pracę marzeń w kalifornijskiej winiarni można ubiegać się do 30 czerwca. Praca rozpocznie się mniej więcej we wrześniu.

Udostępnij