Gabry Ponte, R3HAB i Timmy Trumpet odświeżają klasyk Blondie „Call Me”

Gabry Ponte, R3HAB i Timmy Trumpet odświeżają klasyk Blondie „Call Me”

Gabry Ponte, R3HAB i Timmy Trumpet połączyli siły, nagrywając cover klasyka z lat 80. Legendarne „Call Me” zespołu Blondie teraz zyskało jeszcze bardziej taneczny klimat.

Trudno nie pamiętać piosenki „Call Me„, którą grupa Blondie stworzyła z genialnym Giorgio Moroderem. Trzech multiplatynowych producentów – Gabry Ponte, R3HAB i Timmy Trumpet– postanowiło wziąć na warsztat utwór, który był wielkim przebojem w latach 80. i nadać mu własny styl. Genialny prezent na początek roku, zarówno dla tych, którzy tęsknią za latami 80′, jak i dla dzisiejszych fanów muzyki.

– „Call Me” będzie festiwalowym hitem. Gabry i Timmy mają świetną energię, dzięki której cały proces był bardzo inspirujący.

– zapewnia R3HAB.

Nowa wersja „Call Me” łączy siłę rażenia oryginalnej piosenki, z nowoczesnym tanecznym brzmieniem, zmieniając ponadczasowy klasyk we współczesny Dance.

Gabry Ponte, który zdobył rozgłos dzięki EIFFEL 65, regularnie publikuje solowe nagrania, trzymając rękę na pulsie współczesnych trendów w muzyce elektronicznej. W 2019 roku wypuścił singiel „Monster” z LUM!X, a następnie kolejne – „The Passenger” (z D.T.E.) i „Scare Me” (z KSHMR). Wydany w maju 2021 roku remix „Thunder”, którego współtwórcami byli LUM!X i Prezioso, ugruntował pozycję Ponte na tanecznej scenie, gromadząc miliony streamów i zapewniając mu platynowe wyróżnienia w Szwecji, Norwegii i Włoszech. Warto wspomnieć również piosenkę „Can’t Get Over You” nagraną z Aloe Blackiem, która ukazała się w grudniu 2021 roku.

Holendersko-marokański multiplatynowy DJ i producent Fadil El Ghoul, znany jako R3HAB, jest jedną z ważniejszych postaci muzyki dance ostatniej dekady – od przełomowych remiksów dla takich gwiazd, jak Rihanna, Drake, Taylor Swift, Calvin Harris, The Chainsmokers czy Lady Gaga, przez pokryte złotem i platyną hymny „All Around The World (La La La)” i „Lullaby”, po kooperacje z takimi artystami, jak Luis Fonsi, Sean Paul, ZAYN, Andy Grammer, Sofia Carson, Smokepurpp, Dimitri Vegas & Like Mike, Astrid S i Olivia Holt. Dziś R3HAB ma na koncie ponad 5 miliardów streamów i jest jednym z najbardziej utalentowanych oraz postępowych przedstawicieli gatunku.

Timmy Trumpet, DJ, producent, instrumentalista. Jeden z najlepszych DJ-ów na świecie, które publikuje kultowy „DJ Mag”. W roku 2021 znalazł się na 9 miejscu w rankingu. Zdobywający liczne nagrody i wyróżniany platynowymi certyfikatami artysta zyskał rozgłos za sprawą singla „Freaks”, który zgromadził już ponad pół miliarda streamów i sześciokrotnie pokrył się platyną w Australii. W 2020 roku, po ponad dekadzie na scenie, Timmy Trumpet wydał pierwszy album zatytułowany „Mad World”. W zestawie znalazły się single „911” z R3HAB, „Up & Down” z Vengaboys oraz cover „Mad World” z Gabrym Ponte.

Udostępnij